HİPOTEZ OLARAK;

Özel proje kapsamında sizlere uzman yazılım kadrosu ve çözüm ortakları ile markadan bağımsız ihtiyacınız doğrultusundaki çözümleri üretmektedir.


Özel proje kapsamında ki çözümlerimiz, sizlerin istek ve bizlere aktardığı bilgiler doğrultusunda Hipotez sizlere yansıtacağı tecrübe ve bilgi birikimiyle ortaya konulan her türlü çözümü kapsamaktadır.


Siz müşterilerimizden gelen talepler ışığında, kendi içinde çalışabilen çözümleri üretmekteyiz.


SİZE ÖZEL PROJELER;

Özel Yazılım, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenerek gelişen ve sizin ihtiyaçlarınız geliştikçe bu gelişmelere ayak uydurabilen pek çok paket yazılımın aksine sizin için gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındıran ve eksiksiz verim ve iş kalitesi sağlayan yazılımlardır.


Neden Özel Yazılım ?

Özel Yazılımlar, sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştiğinden sadece sizin işinize yönelik olabilirler. Sektörel paket programlar dışında kalan tüm paket programlar ki bunların başında ticari entegreler gelir neredeyse tüm sektörleri hedef kitle olarak görmek zorunda olduklarından sizin ihtiyaçlarınıza tam anlamı ile cevap veremeyebilirler. Tüm sektör farklılıklarını tek çatı altında toplayan birkaç program olsa da bunların kullanımları ve anlaşılmaları oldukça yorucu ve zaman kaybettiricidir. Özel yazılımlar fiyat / performans anlamında paket yazılım çözülümlerinden daha üstün pozisyonda yer almaktadır. Kurumunuzun özel yazılım projelerinde uzman kadromuzla çözümler üretmekte iş yapış şekillerinize ve süreçlerinize fayda sağlamaktayız.