about us &

HAKKIMIZDA

Bilişim sektöründe daima yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen Hipotez 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Geliştirmiş olduğu projelerle sanayi sektörünün artan ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemiştir.

Günümüzde önemi her geçen gün artmakta olan ISO çalışmaları tüm firmalar için vazgeçilmez bir unsurdur. ISO gereğinde üretim kalitesini ve performansı en üst düzeye çıkarmaktır.

Hipotez Veyis projesi ile üretimdeki kaliteyi en üst düzeye çıkartmak stoksuz ve hatasız üretimi gerçekleştirmek verileri tüm çalışanlar ile on-line paylaşmak hedeflenmiştir.

Hipotez olarak üretim ve hizmet sektörlerindeki tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Amacımız sizlere; Maximum verimlilik için ilgili alt yapıyı hazırlayarak hayallerinize dönüştürmektir.


VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

* Teknolojik çözümleri geliştirip sektörün hizmetine kaliteli ve güvenilir şekilde sunarak tartışmasız liderliğini korumaktır.

* İşletmelerin Verimliliğini artıtırıp standardını iyileştirmek için var olan teknoloji kaynaklarını bilgi birikimiz ve deneyimlerimizle işleyerek yeni sistemler geliştirmek, geliştirdiğimiz bu sistemleri yaygınlaştırarak işletmelerin hizmetine sunmak.


Hedeflerimiz

* İşletmelerin üretim standardını yükseltmek için katkıda bulunmak.

* Ürettiğimiz çözümleri işletmelerin verimliliğini artırarak , sağladığımız güveni sürekli kılmak.

* Teknoloji,pazarlama,üretim ve lojistikte globalleşmek.

* Kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunarak sektördeki liderliğimizi sürdürmek.

* Teknolojik değişim sürecindeki tüm ihtiyaçlara cevap vermek.

* Üretim ve yönetimde tüm çalışanların katkısını sağlamak.